Novinky a akce

 

Akce PROFORMANCE na tento měsíc + 3 kg krmiva

 

Na našich stránkách můžete získat informace nejen o krmivech PROFORMANCE a Platinum, ale i všeobecné informace o krmivu pro psy.

Krmivem obecně a zjednodušeně rozumíme produkty rostlinného nebo živočišného původu, čerstvé nebo konzervované, které jsou určeny ke krmení zvířat, samostatně nebo ve směsích. Kompletním krmivem je potom směs krmiv, která svým složením pokrývá denní krmnou dávku zvířete.

Jestliže ve výživě svého psího kamaráda zvolíte variantu volby superprémiového krmiva, určitě děláte pro jeho život to nejlepší.

Označování krmiv na prémiová, superprémiová je pouze pomocné a v praxi používané a vyjadřuje kvalitu určitého výrobku.

Kvalitu krmení pro psy i ostatní zvířata posuzujeme podle kvality a druhu použitých surovin, které musí být uvedeny na etiketě výrobku na každém jeho balení. Tento rozpis složení je pro Vás - chovatele a majitele psů - vodítkem při výběru krmiva pro svého svěřence. Kompletní krmivo musí dodat ve svém složení psovi dostatek bílkovin, uhlohydrátů, tuku, vitamínů a minerálů - tyto základní komponenty psí stravy (pro masožravce) však mohou být v krmivu zastoupeny různými surovinami. Některé jsou pro pejska velmi vhodné a vysoce využitelné, některé jsou sice v krmivu zastoupené, ale trávicí soustava pejska je nedokáže zpracovat a získat z nich potřebné živiny a stavební kameny pro svůj organizmus. 

Výrobci vysoce kvalitních krmiv dodávají ve svých produktech psům nejenom základní živiny, ale zabývají se čím dál více otázkou vyvážené a zdravé stravy a doplňují krmivo o další látky, které udržují a zlepšují zdraví Vašeho pejska.