Kosmetika a péče o srst


Řazení podle: 
celkem 5 položek

187,-
(id:2038)
dostupnost: 7 dní

Fur-So-Fresh šampón Hi-White 545ml

Nové - vylepšené balení! Speciální šampón pro péči o světlou srst. Šampón zvýrazňuje a zjasňuje bílou barvu srsti. Zvýrazňuje světlé barvy u všech typů srsti. Zabraňuje vysychání srsti a tlumí nepříjemný zápach ze srsti. Krásně voní!

187,-
(id:2039)
dostupnost: skladem

Fur-so-fresh Puppy šampón

NOVÉ BALENÍ - VYLEPŠENÉ SLOŽENÍ. Jemný šampón vytvořený speciálně pro štěňata a psy s citlivou kůží - jemný jako dětský šampón. Silný čistící efekt zdůrazňující přirozený lesk srsti. Pro zjemnění srsti a snadné rozčesávání.

187,-
(id:2040)
dostupnost: 7 dní

Fur-So-Fresh šampón Medicated 532ml

Speciální zklidňující šampón s olejem z čajovníku, který ulevuje svědění. Šampón podporující zdravou a čistou kůži. Složení šampónu má hluboký čistící efekt. Šampón nedráždí a nevysušuje - srst zůstává jemná a zářící. Silný mycí účinek s odstraněním zápachu ze srsti.

187,-
(id:2041)
dostupnost: 7 dní

Fur-So-Fresh šampón Oatmeal 532ml

NOVÉ BALENÍ - VYLEPŠENÉ SLOŽENÍ! Speciální šampón proti svědění s výtažkem z Awapuhi. Šampón zvlhčuje a zjemňuje suchou kůži. Odstraňuje minerální usazeniny.

187,-
(id:2042)
dostupnost: 7 dní

Fur-So-Fresh šampón Dog 532ml

Šampón pro psy s hlubokým čistícím efektem a s vůní bylin. Šampón obsahuje speciální kondicionér, který zvyšuje lesk a kvalitu srsti. Snadná úprava.